Sverek AB

Åsögatan 108
SE-118 29 Stockholm
Org.nr. 556630-5461
Tel 08-669 58 00
info@sverek.se

Intresseanmälan

Kontakt

Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

Läs mer om Erik >
Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

08-669 58 11

070-637 63 75

erik.lowner@sverek.se
David Nordangård

Konsultchef - Psykiatriker

Läs mer om David >
David Nordangård

Konsultchef - Psykiatriker

08-669 58 09

076-052 27 11

david.nordangard@sverek.se
Therese Kinnander

Konsultchef

Läs mer om Therese >
Therese Kinnander

Konsultchef

Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

Läs mer om Marcus >
Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

08-669 58 16

073-511 08 97

marcus.eklundh@sverek.se
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Johan >
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

070-666 36 87

johan.wiborg@sverek.se
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Jelena >
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

070 862 18 01

Jelena.petric@sverek.se
Patrik Lundström

Konsultchef

Läs mer om Patrik >
Patrik Lundström

Konsultchef

Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

Läs mer om Tina >
Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

08-669 58 27

070-822 34 73

tina.asplund@sverek.se
Mikael Wester

Konsultchef - Läkare

Läs mer om Mikael >
Mikael Wester

Konsultchef - Läkare

073-988 95 33

mikael.wester@sverek.se
Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sofie >
Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

073 234 42 84

sofie.slattman@sverek.se
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sharmin >
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

+46 70 860 73 34

sharmin.atroushi@sverek.se
Emma Lind

Konsultchef – Sjuksköterskor

Läs mer om Emma >
Emma Lind

Konsultchef – Sjuksköterskor

+46 70 974 26 44

Emma.lind@sverek.se
Daron Rebbati

Områdesansvarig – Sjuksköterskor

Läs mer om Daron >
Daron Rebbati

Områdesansvarig – Sjuksköterskor

073 234 61 27

daron.rebbati@sverek.se
Jenna Kvick

Konsultchef – Sjuksköterskor

Läs mer om Jenna >
Jenna Kvick

Konsultchef – Sjuksköterskor

+46 73 234 99 54

Jenna.kvick@sverek.se
Eliza Lange

Konsultchef – Sjuksköterskor

Läs mer om Eliza >
Eliza Lange

Konsultchef – Sjuksköterskor

073 – 504 07 04

Eliza.lange@sverek.se
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Läs mer om Shervin >
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

Läs mer om Frida >
Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

08-669 58 00

073-560 95 66

frida.larsson@sverek.se
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

Läs mer om Martha >
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

Julia Strömberg

Bemanningsadministratör

Läs mer om Julia >
Julia Strömberg

Bemanningsadministratör

076- 633 72 29

Julia.stromberg@sverek.se
Moa Dahl

Bemanningsadministratör

Läs mer om Moa >
Moa Dahl

Bemanningsadministratör

070-145 56 66

Moa.dahl@sverek.se
Klas Karlqvist

Marknad

Läs mer om Klas >
Klas Karlqvist

Marknad

070-757 85 07

klas.karlqvist@sverek.se
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

Läs mer om Malin >
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

073-931 94 59

malin.lorin@sverek.se
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

Läs mer om Linda >
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

073-234 92 13

Linda.sandberg@sverek.se
Per Johansson

Ekonomichef

Läs mer om Per >
Per Johansson

Ekonomichef

070-311 16 86

per.johansson@sverek.se
Semra Bostanci

Redovisningsekonom

Läs mer om Semra >
Semra Bostanci

Redovisningsekonom

073 643 75 81

semra.bostanci@sverek.se
Björn Lindtorp

VD

Läs mer om Björn >
Björn Lindtorp

VD

08-669 58 13

072-262 69 45

bjorn.lindtorp@sverek.se
Charlotta Wikström

Styrelseordförande

Läs mer om Charlotta >
Charlotta Wikström

Styrelseordförande

David Eberhard

Styrelseledamot

Läs mer om David >
David Eberhard

Styrelseledamot

Morvarid Dorkhan Nilsson

Styrelsesuppleant

Läs mer om Morvarid >
Morvarid Dorkhan Nilsson

Styrelsesuppleant