Sverek AB

Åsögatan 108
SE-118 29 Stockholm
Org.nr. 556630-5461
Tel 08-669 58 00
info@sverek.se

Intresseanmälan

Kontakt

Erik_Lowner
Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

Läs mer om Erik >
Erik_Lowner
Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

08-669 58 11

070-637 63 75

erik.lowner@sverek.se
Johan_Wiborg
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Johan >
Johan_Wiborg
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

070-666 36 87

johan.wiborg@sverek.se
Frida
Frida Larsson

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Frida >
Frida
Frida Larsson

Konsultchef - Specialistläkare

08-669 58 00

073-560 95 66

frida.larsson@sverek.se
Jelena-Petric
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Jelena >
Jelena-Petric
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

070 862 18 01

Tina_Asplund
Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

Läs mer om Tina >
Tina_Asplund
Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

08-669 58 27

070-822 34 73

tina.asplund@sverek.se
Sharmin_Atroushi
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sharmin >
Sharmin_Atroushi
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

+46 70 860 73 34

sharmin.atroushi@sverek.se
Daron-rebbati
Daron Rebbati

Konsultchef – Sjuksköterskor

Läs mer om Daron >
Daron-rebbati
Daron Rebbati

Konsultchef – Sjuksköterskor

073 234 61 27

Sofie-Slattman
Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sofie >
Sofie-Slattman
Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

073 234 42 84

Mikael_Wester
Mikael Wester

Områdesansvarig - Sjuksköterskor

Läs mer om Mikael >
Mikael_Wester
Mikael Wester

Områdesansvarig - Sjuksköterskor

073-988 95 33

mikael.wester@sverek.se
David
David Nordangård

Områdesansvarig - Allmänmedicin och Psykiatri

Läs mer om David >
David
David Nordangård

Områdesansvarig - Allmänmedicin och Psykiatri

08-669 58 09

076-052 27 11

david.nordangard@sverek.se
Marcus-eklundh
Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

Läs mer om Marcus >
Marcus-eklundh
Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

08-669 58 16

073-511 08 97

marcus.eklundh@sverek.se
Shervin Bastansiar
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Läs mer om Shervin >
Shervin Bastansiar
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Linda-Lovemalm
Linda Lovemalm

Bemanningsadministratör

Läs mer om Linda >
Linda-Lovemalm
Linda Lovemalm

Bemanningsadministratör

+46 73 721 76 88

linda.lovemalm@sverek.se
Martha
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

Läs mer om Martha >
Martha
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

klas-karlkvist2
Klas Karlqvist

Kundansvarig

Läs mer om Klas >
klas-karlkvist2
Klas Karlqvist

Kundansvarig

070-757 85 07

klas.karlqvist@sverek.se
Malin_Lorin
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

Läs mer om Malin >
Malin_Lorin
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

073-931 94 59

malin.lorin@sverek.se
Helena
Helena Tegeberg

Redovisningsekonom

Läs mer om Helena >
Helena
Helena Tegeberg

Redovisningsekonom

Per
Per Johansson

Ekonomichef

Läs mer om Per >
Per
Per Johansson

Ekonomichef

070-311 16 86

per.johansson@sverek.se
Bjorn
Björn Lindtorp

VD

Läs mer om Björn >
Bjorn
Björn Lindtorp

VD

08-669 58 13

072-262 69 45

bjorn.lindtorp@sverek.se