Sverek AB

Åsögatan 108
SE-118 29 Stockholm
Org.nr. 556630-5461
Tel 08-669 58 00
info@sverek.se

Intresseanmälan

När du trycker på skicka behandlar vi dina personuppgifter. Läs mer om det här

Kontakt

Sverek har erfarna, professionella och personliga konsultchefer som hjälper dig som bemanningssjuksköterska och hyrläkare med allt praktiskt som t ex bokning av resa och boende om det behövs. Konsultchefen är din sparringpartner, ditt bollplank, coach och mentor och han/hon har alltid ditt bästa i fokus. Tillsammans kommer ni överens om vilket uppdrag som passar dig bäst. Uppdrag som matchar din profil och dina önskemål. Utgångspunkten är att du ska känna en balans mellan arbete och fritid och att ditt livspussel ska fungera.

Som uppdragsgivare kan du alltid räkna med professionellt bemötande och förstklassig service. Vår rekryteringsprocess bygger på lång erfarenhet och stor branschkunskap. Samtliga konsulter som arbetar för oss har genomgått en omfattande kompetens- och behörighetskontroll för att du som uppdragsgivare ska känna dig trygg i din rekrytering eller bemanning.

Erik Löwner

Konsultchef Psykiatriker

Läs mer om Erik >
Erik Löwner

Konsultchef Psykiatriker

08-669 58 11

070-637 63 75

erik.lowner@sverek.se
David Nordangård

Konsultchef Psykiatriker

Läs mer om David >
David Nordangård

Konsultchef Psykiatriker

08-669 58 09

076-052 27 11

david.nordangard@sverek.se
Therese Kinnander

Konsultchef Läkare

Läs mer om Therese >
Therese Kinnander

Konsultchef Läkare

Marcus Eklundh

Områdeschef läkare

Läs mer om Marcus >
Marcus Eklundh

Områdeschef läkare

08-669 58 16

073-511 08 97

marcus.eklundh@sverek.se
Johan Wiborg

Konsultchef Specialistläkare

Läs mer om Johan >
Johan Wiborg

Konsultchef Specialistläkare

070-666 36 87

johan.wiborg@sverek.se
Jelena Petric

Konsultchef Specialistläkare

Läs mer om Jelena >
Jelena Petric

Konsultchef Specialistläkare

070-862 18 01

Jelena.petric@sverek.se
Patrik Lundström

Konsultchef Läkare

Läs mer om Patrik >
Patrik Lundström

Konsultchef Läkare

Morgan Dahlén Åberg

Konsultchef Allmänläkare

Läs mer om Morgan >
Morgan Dahlén Åberg

Konsultchef Allmänläkare

Sofie Slättman

Konsultchef Sjuksköterskor och rekryteringsansvarig

Läs mer om Sofie >
Sofie Slättman

Konsultchef Sjuksköterskor och rekryteringsansvarig

073-234 42 84

sofie.slattman@sverek.se
Sharmin Atroushi

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om Sharmin >
Sharmin Atroushi

Konsultchef Sjuksköterskor

Emma Lind

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om Emma >
Emma Lind

Konsultchef Sjuksköterskor

070-974 26 44

Emma.lind@sverek.se
Aaron von Beinke

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om Aaron >
Aaron von Beinke

Konsultchef Sjuksköterskor

Kristin Shokry

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om Kristin >
Kristin Shokry

Konsultchef Sjuksköterskor

072-395 80 71

kristin.shokry@sverek.se
Daron Rebbati

Områdeschef - sjuksköterskor

Läs mer om Daron >
Daron Rebbati

Områdeschef - sjuksköterskor

073-234 61 27

daron.rebbati@sverek.se
Jimmy Mourad

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om Jimmy >
Jimmy Mourad

Konsultchef Sjuksköterskor

072 - 397 46 58

jimmy.mourad@sverek.se
My Jägnebrant

Konsultchef Sjuksköterskor

Läs mer om My >
My Jägnebrant

Konsultchef Sjuksköterskor

070 144 97 67

my.jagnebrant@sverek.se
Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

Läs mer om Frida >
Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

08-669 58 00

073-560 95 66

frida.larsson@sverek.se
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningskoordinator

Läs mer om Martha >
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningskoordinator

Julia Strömberg

Bemanningskoordinator

Läs mer om Julia >
Julia Strömberg

Bemanningskoordinator

Moa Dahl

Bemanningskoordinator

Läs mer om Moa >
Moa Dahl

Bemanningskoordinator

070-145 56 66

Moa.dahl@sverek.se
Lena Risberg

Marknadsansvarig

Läs mer om Lena >
Lena Risberg

Marknadsansvarig

Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR (FÖRÄLDRALEDIG)

Läs mer om Malin >
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR (FÖRÄLDRALEDIG)

073-931 94 59

malin.lorin@sverek.se
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

Läs mer om Linda >
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

073-234 92 13

Linda.sandberg@sverek.se
Per Johansson

Ekonomichef

Läs mer om Per >
Per Johansson

Ekonomichef

070-311 16 86

per.johansson@sverek.se
Semra Bostanci

Redovisningsekonom

Läs mer om Semra >
Semra Bostanci

Redovisningsekonom

073 643 75 81

semra.bostanci@sverek.se
Björn Lindtorp

VD

Läs mer om Björn >
Björn Lindtorp

VD

08-669 58 13

072-262 69 45

bjorn.lindtorp@sverek.se
Charlotta Wikström

Styrelseordförande

Läs mer om Charlotta >
Charlotta Wikström

Styrelseordförande

Klas Karlqvist

Styrelseledamot

Läs mer om Klas >
Klas Karlqvist

Styrelseledamot

070-757 85 07

klas.karlqvist@sverek.se
David Eberhard

Styrelseledamot

Läs mer om David >
David Eberhard

Styrelseledamot

Morvarid Dorkhan Nilsson

Styrelsesuppleant

Läs mer om Morvarid >
Morvarid Dorkhan Nilsson

Styrelsesuppleant