Sverek AB

Åsögatan 108
SE-118 29 Stockholm
Org.nr. 556630-5461
Tel 08-669 58 00
info@sverek.se

Intresseanmälan

Kontakt

Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

Läs mer om Erik >
Erik Löwner

Konsultchef - Psykiatriker

08-669 58 11

070-637 63 75

erik.lowner@sverek.se
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Johan >
Johan Wiborg

Konsultchef - Specialistläkare

070-666 36 87

johan.wiborg@sverek.se
Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

Läs mer om Frida >
Frida Larsson

Upphandlingsansvarig

08-669 58 00

073-560 95 66

frida.larsson@sverek.se
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

Läs mer om Jelena >
Jelena Petric

Konsultchef - Specialistläkare

070 862 18 01

Jelena.petric@sverek.se
Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

Läs mer om Tina >
Tina Asplund

Konsultchef - Allmänläkare

08-669 58 27

070-822 34 73

tina.asplund@sverek.se
Mathias Bauer

Konsultchef - Allmänläkare

Läs mer om Mathias >
Mathias Bauer

Konsultchef - Allmänläkare

073-696 00 00

Mathias.bauer@sverek.se
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sharmin >
Sharmin Atroushi

Konsultchef - Sjuksköterskor

+46 70 860 73 34

sharmin.atroushi@sverek.se
Daron Rebbati

Konsultchef – Sjuksköterskor

Läs mer om Daron >
Daron Rebbati

Konsultchef – Sjuksköterskor

073 234 61 27

Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

Läs mer om Sofie >
Sofie Slättman

Konsultchef - Sjuksköterskor

073 234 42 84

Mikael Wester

Områdesansvarig - Sjuksköterskor

Läs mer om Mikael >
Mikael Wester

Områdesansvarig - Sjuksköterskor

073-988 95 33

mikael.wester@sverek.se
David Nordangård

Konsultchef - Psykiatriker

Läs mer om David >
David Nordangård

Konsultchef - Psykiatriker

08-669 58 09

076-052 27 11

david.nordangard@sverek.se
Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

Läs mer om Marcus >
Marcus Eklundh

Områdesansvarig - Specialistläkare

08-669 58 16

073-511 08 97

marcus.eklundh@sverek.se
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Läs mer om Shervin >
Shervin Bastansiar

Områdesansvarig – Socionom

Nadin Shalaldeh

Konsultchef – Socionom

Läs mer om Nadin >
Nadin Shalaldeh

Konsultchef – Socionom

073 – 234 99 57

Nadin.shalaldeh@sverek.se
Klas Karlqvist

Marknad

Läs mer om Klas >
Klas Karlqvist

Marknad

070-757 85 07

klas.karlqvist@sverek.se
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

Läs mer om Martha >
Martha Monteiro De Macedo

Bemanningsadministratör

Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

Läs mer om Malin >
Malin Lorin

AFFÄRSKOORDINATOR

073-931 94 59

malin.lorin@sverek.se
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

Läs mer om Linda >
Linda Sandberg

Ekonomiassistent

073-234 92 13

Linda.sandberg@sverek.se
Helena Tegeberg

Redovisningsekonom

Läs mer om Helena >
Helena Tegeberg

Redovisningsekonom

Per Johansson

Ekonomichef

Läs mer om Per >
Per Johansson

Ekonomichef

070-311 16 86

per.johansson@sverek.se
Björn Lindtorp

VD

Läs mer om Björn >
Björn Lindtorp

VD

08-669 58 13

072-262 69 45

bjorn.lindtorp@sverek.se

Björn Lindtorp

"Idag genomgår sjukvård och omsorg ett paradigmskifte med ny teknik och fantastiska möjligheter att rädda och förbättra liv. Detta ställer stora krav på personaltillgång som vi hjälper till att tillgodose med bemanningsläkare, bemanningssjuksköterskor och socionomkonsulter. ”Vi på Sverek är en del av den moderna sjukvården och omsorgen - vi förbättrar den och utvecklingen inom sjukvården och omsorgen förbättrar oss!"

Björn Lindtorp, VD & leg. läkare